WordPress Çözümleri

İnternet ağında bulunan web sitelerinin çoğunun alt yapısı WordPress’dir. Ancak ne kadar gelişmiş ve profesyonel alt yapı olsa da çalışırken çeşitli hatalar ile karşılaşılmaktadır. Özelliklede tema ve eklentiler üzerinde kodlar kısmında değişiklikler yapıyorsanız kodların çakışmaları nedeni ile çeşitli hatalar ile karşılaşabilmektesiniz. Tecrübeli ekibimiz ile sizler için sıkça karşılaşılan wordpress hataları hakkında profesyonel destek sunmaktayız. Sunduğumuz hizmette sitenizde karşılaştığınız hatayı kalıcı bir şekilde gidererek bir daha karşınızda çıkmasını engellemekteyiz. Ayrıca tema ve eklenti kodlarını da kontrol ederek güvenlik açıklarını belirleyeler bunlara karşılık bir önlem almaktayız.

WordPress çözümleri konusunda profesyonel olan ekibimiz sitenizde bulunan ve siteniz için olumsuz bir durum belirleyecek her şeyi belirleyip bunlara karşı çeşitli önlemler alırlar. Böylelikle herhangi bir sorun ile karşılaşmadan müşterilerinize veya site ziyaretçilerinize hizmet sunabilmektesiniz. Ayrıca wordpress çözümleri hizmeti sırasında gereksiz olan her şey temizlendikten sonra site hızınız 1 ise 5’e yükselecektir. Buda sıralamalarda ve ziyaretçi memnuniyeti konusunda sizlere artı puan olarak geri dönecektir.

En sık karşılaşılan WordPress hataları

WordPress kullanıcılarının sık sık karşılaştıkları belli başlı hatalar bulunmaktadır. Bu hatalardan bazılarının çözümü oldukça basit olsa da bazılarının ise teknik bilgi olmadan giderilmemektedir. Bu hatalar sırası ile aşağıdaki gibidir;

Beyaz Sayfa Hatası

Maksimum Dosya Boyutu Limiti

Temporary Folder Lost Hatası

WordPress Admin Paneli Giriş Hatası

500 – 502 – 504 – 505 Hataları

Max Execution Time

Error Creating Database Connection

Syntax Error

Web sitenizde yukarıdaki herhangi bir hata ile karşılaştığınız zaman profesyonel ekiplerimiz ile iletişime geçerek sorunu kalıcı bir şekilde çözdürebilirsiniz. Ekiplerimiz wordpress çözümleri konusunda her türlü profesyonel hizmeti sunabilmektedirler. Gerek kod kısmına gerek de teknik olarak yapılması gereken işlemleri profesyonel bir şekilde yapabilmektedirler.

Profesyonel ve tecrübeli ekipten wordpress çözümleri hizmetleri almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.