Seyhan Bilgisayar ekibi olarak siz değerli müşterilerimize özgün, kullanıcı odaklı, güçlü alt yapılı web tasarım hizmetleri sunmaktayız. Ekiplerimiz ile son teknolojiye uygun web tasarımları ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Web tasarım, markanızın dijital dünyadaki kimliğini ve sesini oluşturmaktadır. Projelerimizde kullanmış olduğumuz temalar markanızın kurumsal profili pekiştirerek her zaman daha güçlü sonuçlar sunmaktayız.

Firmamızı ziyaret Edin!

Marka kimliğinizi belirleyip web tasarıma dökme sürecinde kurumsal üslubunuzu Marka kimliğinizi bir web tasarımına dökme sürecimizde sizi, kurumsal üslubunuzu tanıyor ve tüm süreci bu üslubu koruyarak en iyi şekilde aktarmak için sürdürüyoruz.

Web Tasarımı Yaparken Dikkat Ettiklerimiz

Renk paletleri

Marka üslubu

Uzun ve kısa vadeli hedefleriniz

Sürdürülebilir tasarımlar sunarak akılda kalıcı olmasını sağlamaktayız.

Sizlerde web tasarım konusundaki kontrolü firmamıza bırakarak sektörünüz ile yarışabilirsiniz.

Seyhan bilgisayar, her türlü destek sırasında sizlere bütçe konusunda yardımcı olur. Web site tasarımlarınızı işinde tecrübeli grafiker ve SEO uzmanları tarafından sürdürerek müşterileriniz ile aranızda olan iletişimin zayıflamasını sağlamaktayız.

Ne Yapıyoruz?

Firmaya Uygun Tasarım

Ekibimize firmanızın hikayesini anlatarak siteniz için oluşturacağımız tasarım daha kapsamlı olabilmektedir. Böylelikle firmanızın gücünü ve markanızı sektörünüze güçlü bir şekilde yansıtın.

Tasarımın Kurgusu

Ekiplerimiz her web tasarım sürecinde alt yapısı sağlam bir kurgu yapmaktadır. Deneyimli ve uzman çalışanlarımız firmanız için güçlü bir kurgu tasarlayarak işlem sırasında siteniz için gerekli olan tüm araçları belirleyerek site ziyaretçilerinin aklında kalıcı bir şekilde işlemler yapılır.

Kurgunun Uygulanması

Firmanızın hikayesini güçlü bir siteye çevirmek ekibimiz için büyük bir keyif! Seyhan bilgisayar olarak web site yapılış sürecinde bütün birimlerimizi organize bir şekilde yönlendirerek kısa süreler içerisinde sitenizi sizlere teslim etmekteyiz. Böylelikle web tasarım sürecinde yapılan her parça diğerleri ile entegre bir şekilde çalışmaktadır.

Test ederiz

Bütün işlemler bittikten sonra ekiplerimiz web sitenizi derin bir teste sokarak herhangi bir sorunu yayına almadan önce algılayıp düzeltmekteyiz. Böylelikle siteniz daha güçlü bir ekran deneyimi sunar. Bu sayede kullanıcılar sitenizi kullandıkları zaman oldukça memnun kalacaklardır. Bu sizin müşteri kazanarak rakip firmaların önüne geçmenizi sağlayacaktır.

Sizlerde profesyonel web tasarım ekiplerimizden hizmet almak isterseniz vakit kaybetmeden ekiplerimiz ile iletişime geçin.