Ekiplerimi grafik tasarım konusunda özgün, modern, son teknolojiye uygun bir şekilde firmanızda yaptığınız kampanyaları, sosyal medya ve web siteleriniz ile ilgili duyurular için gerekli materyalleri oluşturmaktadırlar.  Renklerin, şekillerin ve her gün gelişen araçların gücünü kullanarak yaratıcılığımızı da işin içine katarak firmanızın markalaşma yolunda emin ve güçlü adımlar atmasını sağlamaktayız.

Grafik Tasarım Ekibi Ne Sunuyor?

Tecrübeli ekiplerimiz markanızın sahip olmasını istediğiniz profili dinleyerek sizlerden aldıkları bilgiler doğrultusunda uygun güçlü tasarımları oluşturmaktadır.

Kurumsal Logo Tasarımı

Seyhan bilgisayar ekiplerimiz markanızı ve hizmetlerinizi özgün ve ilgi çekici bir şekilde karşı tarafa yansıtacak logoyu tasarlamaktadırlar. Logo tasarımlarınızda firmanızın hikayesiniz baz alarak tasarımları yapmaktadırlar. Böylelikle logolarınız daha akılda kalıcı olmaktadır. Firma hikayeniz ile tecrübemizi birleştirerek soyut değerlerinizi ortaya çıkaracak bir logo çıkarmaktayız.  

Kartvizit Tasarımı

Firmanızda sunmuş olduğunuz hizmetlerinizi görüşmüş olduğunuz yeni müşterilerinize vererek firmanızın akılda kalmasını sağlayabilirsiniz. Göze hitap eden ve markanızı pekiştirecek tasarımlar ile basıma hazır işler üretmekteyiz. Şahsi ve kurumsal firmaların kartvizitleri bir marka kimliğine sahip olması için pazarlama ekibimiz ile grafik ekibimiz takım halinde çalışarak çarpıcı ve yüksek dönüşümlü sonuçlar ortaya çıkarmaktadırlar.

Broşür, Poster, Afiş Tasarımı

Baskı materyallerinin tasarımı için uzman ekiplerden hizmet alın! Gelişmiş olan dijital araçlar ve modern tasarım trendlerini takip ederek markanızın dinamik ve havalı yüzünü oluşturmaktayız. Firmanızın ürün ve hizmetlerini tanıtan, marka bilinirliğinizi arttıran poster ve afiş tasarımlarını ekiplerimiz ile titizlik ile hazırlamaktayız.

E-Bülten Tasarımları

Marka ve müşteri arasındaki sadakat ilişkisini güçlendiren e-bülten çalışmaları güçlü bir dijital kimlik oluşturma sürecinin anahtarıdır. E-bültenler için oluşturduğunuz tasarımlar, takipçilerinizin yeni nesil ürün ve hizmetlerinizden haberdar olmasını ve sizi hatırlamasını sağlar. İzin verin markanızı potansiyel tüketicilerinize en etkileyici şekilde hatırlatalım. E-Bülten tasarımlarında markanızı ifade eden renkler ve size has stiller geniş bir alanda en doğru kombinasyonlarla kullanılır ve estetik, prestijinizi yansıtan sonuçlar elde edilir.

Grafik tasarım konusunda profesyonel destekler için ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.