Google ADS (AdWors) Nedir?

Google ADS, Google tarafınca geliştirilen ve hemen hemen her yer firmanızın, hizmetlerinizin reklamını yayınlamanızı sağlayan kullanışlı bir araçtır. Bir çok arama motoru bu hizmeti sunsa da ülkemizde Google açık ara en çok kullanılan arama motoru olduğundan dolayı bu hizmetin daha çok tercih edilmesine neden olmaktadır.

En Etkili Google ADS (Adwords) Reklamları Nasıl Verilir?

ADS bir çok firmanın ana dijital pazarlama kanalıdır diyebiliriz. ADS’ye vereceğimiz reklamlar sayesinde firmamıza on binlerce lira kazandırabileceğimiz bir araç diyebiliriz. Bu şekilde olumlu sonuçlar alabilmeniz için işi ekiplerimize bırakmalısınız. ADS konusunda kendini geliştirmiş olan ekibimiz, yapacağı işlemler doğrultusunda kısa süreler içerisinde önemli sonuçlar elde edebilmektedirler.

Google ADS Panelinizi Her Gün Kontrol Etmelisiniz

Google ADS için en önemli adımlardan birisi panel içerisinde bulunan alarmların tümünü aktif etmelisiniz. Özellikle E – Mail ile uyarıları aktif ederek hesabınızda meydana gelen herhangi bir anormalliği uyarı olarak alarak hemen müdahale etmelisiniz. Günlük olarak Search lost üzerinden bütçenizi aratmalısınız. Gösterim kaybı firmanız için hiç iyi olmayacaktır, özellikle reklama çıkacağınız kelimenin rekabeti fazla ise gösterim kaybına tahammülünüz bile olmamalıdır.

Ölçülebilir ve Güvenilir Google ADS Reklamları

Yalızca ekibimizin sizinle birlikte belirlediği anahtar kelimeler ile Google reklamı verin,

Google Reklamlarınız, ürününüzle ilgilenen direkt potansiyel müşterilerinize gösterilir.

Uzman ekibimiz Google ADS reklam kampanyalarınızı yakından takip ve analiz ederek size en yüksek geri dönüşü sağlayacak şekilde optimize ederler.

Google Ads Reklam Bütçeniz Kontrol Altında

Ne kadar harcama yapılacağı  tamamen önceden belirlidir.

Üstelik sadece potansiyel müşteriler reklamınıza tıklayıp sitenize geldiğinde ödeme yaparsınız

Bütçenizle işiniz için en optimum geri dönüşü alacak şekilde reklamlarınızı planlanır.

Daha Çok Müşteri Kazanın

Arama sonuçlarında en üstte yer alan web siteleri trafiğin %50’den fazlasını alır.

Daha çok trafik, daha çok müşteri demektir.

İşinizle ilgili anahtar kelimelerde, ilgili kitleye yaptığınız doğru bir reklamla potansiyel müşterileri web sitenize çekersiniz.

Reklamları hedefleme

Anahtar kelime hedefleme Ürününüzle veya hizmetinizle alakalı kelimeler veya kelime öbekleri seçin. Böylece, müşteriler Google’da veya Arama Ağı iş ortağı sitelerinde arama yapmak için bu terimleri kullandığında reklamlarınız gösterilir. Alaka düzeyi yüksek bir anahtar kelime listesi oluşturularak, reklamlarınızın ilgi düzeyi en yüksek müşterilere gösterilme olasılığını artırılır.

Yer ve dil hedefleme

 Dili ve müşterilerinizin bulunduğu, ülke, bölge gibi coğrafi yerleri  seçin.

Cihaz hedefleme

Kullanıcıların bulundukları yere, günün saatine ve cihaz türüne göre reklamlar göstererek, tüm cihazlarda uygun kullanıcılara ulaşılır.

Profesyonel olarak Google ADS hizmeti almak isterseniz eğer Seyhan Bilgisayar olarak sizlerin hizmetindeyiz. Bizlerle iletişime geçerek hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.