Biz Kimiz?

2005 yılında kurulan Seyhan Bilgisayar; yazılım, danışmanlık, proje, kurumsal satış, ve teknik destek departmanlarından oluşan bir sistem entegratörüdür. Yapısal kablolamadan, server ve storage yapılandırmasına, Local Area ve Wide Area network dizaynlarından, sistem güvenliğine kadar çeşitli konularda projelendirmeler yapmakta ve sistem destek kadrosu ile bu projelerin hayata geçmesini sağlamaktadır.

Kurulduğu tarihten itibaren gelişen ve değişen teknolojik gelişmeleri takip ederek, bu yönde müşterilerine alternatif çözümler sunan Seyhan Bilgisayar müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Profesyonel kadrosuyla Sektördeki tecrübesini birleştiren Seyhan Bilgisayar kurumsal müşterilerine, üretici firmaların çeşitli düzeylerde ki partnerlikleri ile çözümler sunmaktadır bu anlamda en iyi çözümü iyi fiyat ve iyi kalite ile müşterilerine sunup hızlı çözümler üretmeyi amaç edinmiştir. İlkesi olan müşteri memnuniyeti ile kurulduğundan bu yana bünyesine katılan müşterilerini portföyünde tutmuştur.

Seyhan Bilgisayar olarak siz değerli müşterilerimize en iyi, hızlı ve en güvenilir bir şekilde bilgisayar teknik servis hizmeti vermekteyiz. Ayrıca firmamızda tamiri sıkıntılı ve zor olan Notebook tamiri ve bakımları yapılmaktadır. Notebook tamir hizmetinde genellikle, notebook ekranları, klavyeleri, adaptörleri, bataryaları destekler

Vizyon

Misyon

Ofis veya evde kullandığınız bilgisayar sistemlerinizi ihtiyacınıza en uygun hale getirerek maksimum seviyede verim almanızı sağlamaktayız. Seyhan Bilgisayar olarak kullandığımız yeni teknolojik parçalar ile firmanızın ve işinizin gelişimine katkıda bulunmaktayız. Bilgisayarlarınıza düzenli olarak bakımlar yaparak işlerinizin aksamadan yapılmasını sağlamaktayız.

Siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz tüm hizmetler kaliteli ve uygun fiyatlara ulaştırmak en öncelikli hedefimizdir. Firmamızı ve ekibimizi kararlılık ile geliştirip firmamızdan hizmet alan müşterilerimizin işlerini de değer katmaktayız. Ekibimizin sunmuş oldukları tecrübeli ve profesyonel hizmetler ile müşterilerimizin memnuniyetine ulaşmaktayız.

5240

Yerinde Destek

2490

Profesyonel Yapı

3020

Başarılı Sonuçlar

7410

Doğru Teşhis Ve Çözüm