Google Harita Kaydı Hizmetleri

Google artık, hizmetten mekana, eşyadan ürüne kadar insanların bir şey aramak için kullandıkları en etkin ve büyük araç haline geldi. Sorularına yanıt bulmak için başvurdukları en güvenilir uygulamalar arasında görülmektedir.

Google işletmelerin veya kuruluşların kendilerini tanıtmalarını, kitleleri ile kolay iletişim kurmalarını sağlamak için Google My Business (Google Business, Google Benim İşletmem) uygulamasını geliştirmiştir. İşletmelerin öne çıkması için bir yöntem olan bu uygulama, işletmenizi arama motorlarından haritalara kadar online dünyada görünür hale getirir.

İyi optimize edilmiş bir Google Business kaydı, müşterilerinize sizin hakkınızda çok fazla bilgi verir. Hedef kitleniz daha sizi aramadan ya da ziyaret etmeden sağladığınız kolaylık ve avantajları öğrenir. Bu da rakiplerinize karşı sizi güçlü kılacak, öne geçirecek önemli bir faktör oluyor.

Google My Business İle Hangi Bilgileriniz Görünür

Google Harita kaydı sadece müşterilerinize yol tarifi sunmaz. Müşterileriniz ile aranızda güven temelli bir ilişki oluşturmanızda önemli bir adım olur. Bu da satışlarınızın artmasını sağlayan önemli bir durumdur.

Çalışma Saatleri

Kategoriler

Web Sitesi ve Diğer Detaylar

Kapalı ve açık olduğunuz saatlerden, çalışma sürelerinize kadar bilgileriniz yer alır. Bu da müşterilerinizin size ne zaman ulaşabileceği hakkında bilgi verir.

Doğru şekilde optimizasyon ve kategorilere ayırmak arama kayıtlarında daha çok görünür olmanızı sağlayan önemli bir etkendir.

Web siteniz ve optimize edilen diğer bilgiler ile müşterilerinizin işletmeniz hakkında bilgi sağlaması kolaylaşır. 

Telefon Numaraları

Fotoğraflar ve Sanal Tur

Yorumlar ve Mesajlar

Telefon halen irtibatı sağlayan en önemli iletişim aracıdır. İşletmenizin telefonunun kaydınızda yer alması ile müşterilerinizin sizi araması kolaylaşır.

İşletmenizin fotoğraflarını koyup, 360 derecelik sanal tur ile kapınızdan girmeden işletmenizde sanal olarak gezmesine imkan verir. 

İşletmeniz hakkında yorumlar kitlelerin sizi tanıması için önemli bir araçtır. Yorum ve mesajlarınızı yöneterek olumlu imajınızı güçlendirirsiniz.