SEO Nedir?

Açılımı “Search Engine Optimization” olan SEO, dijital pazarlamanın en önemli adımlarından biridir. Türkçe karşılığı “Arama Motoru Optimizasyonu” olan SEO, sitenizin, internet üzerinde arama yapan kullanıcıların en doğru verileri bulabilmeleri için arama motorların belirlemiş oldukları kriterlere göre optimize edilmesi sürecinin tümüdür. Web sitenizin diğer sitelere göre aratmalarda daha üst sıralarda çıkması için oldukça önemli olan SEO çalışması, sitenizi Google ve diğer arama motorlarında sıralama kriterlerine uygun hale getirmektedirler.

Seyhan Bilgisayar olarak gerçekleştirmiş olduğumuz yüzlerce SEO çalışması doğrultusunda, SEO çalışmalarının bir ekip işi olduğunu rahatlıkla söyleyebilmekteyiz. Yapılan SEO çalışmalarının başarılı olabilmesi için müşteri ile firma iş birliği içerisinde olarak içeriksel ve teknik düzenlemeleri birlikte gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

SEO Ekibimizin Araştırdığı Konular

Sitenizin içeriğini veya yapısını inceleme

Web sitesinin geliştirilmesiyle ilgili teknik önerilerde bulunma. Örneğin, barındırma, yönlendirmeler, hata sayfaları, JavaScript kullanımı

İçerik geliştirme

Çevrimiçi iş geliştirme kampanyalarının yönetimi

Anahtar kelime araması

SEO eğitimi

Belirli pazarlarda ve bölgelerde uzmanlık.

Profesyonel SEO Çalışması Nasıl Yapılır?

SEO çalışmaları yalnızca belirli kelimelerde sıralamaya oynamanın ötesinde bir süreçtir. SEO çalışmasının amacı kullanıcıların yapmış oldukları aratmalara göre en uygun ve sağlıklı bilgiyi yada hizmeti vermektir. Seyhan Bilgisayar ekibi olarak SEO hizmeti sunduğumuz firmalara fayda sağlayacak içeriği belirleyip gerekli düzenlemeleri gerekirse baştan hazırlayarak arama motorlarının içeriğe daha hızlı bir şekilde ulaşılmasını sağlamaktayız. Bu sayede web sitenizi daha çok kullanıcı ziyaret ederek hedef kitlenizi arttırabilmektesiniz.

Tecrübeli SEO ekibimiz, çeşitli eğitimlere katılarak kendilerini her geçen gün daha da çok geliştirmektedirler. Eğitimler sırasında edinmiş oldukları bilgileri de işlerine yansıtarak daha profesyonel bir hizmet sunabilmektedirler. Kesintisiz ekip koordinasyonumuz sayesinde de bilgilerimiz daima güncel kalmaktadır.

Alanında tecrübeli ve profesyonel SEO ekibimizden hizmet almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.