E-Postalarınıza Her Yerden Kesintisiz Erişin

İster Outlook ister web mail, isterseniz cep telefonunuz üzerinden e-postalarınıza dilediğiniz yerden kesintisiz olarak maillerinize erişebilirsiniz. Bu saatten sonra yapmanız gereken tek şey kesintisiz mail hizmetinin keyfini yaşamak!

Kolay Webmail

Gelişmiş Kural Yönetimi

Kolay Taşıma

Kullanışlı ara yüzü ile Outlook gibi ara yüzlere gerek kalmadan e-postalarınızı yönetin

Yönetim sistemimiz ile birlikte gelen e-postalarınızı kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

Gmail, Office365, Yahoo, Exchange ve diğer hesaplarınızdaki mailleri kolayca taşıyın.

Mobil Uyumlu

Gelişmiş Webmail

Anti-Spam

iPhone ve Android gibi birçok işletim sisteminde telefonunuzun tarayıcısı ile %100 mobil uyumlu olarak çalışır.

Adres defteri, takvim ve birçok modülleriyle ile tüm işlerinizi planlı bir şekilde organize edin.

SPF, Bayes, Reverse DNS, RBL kontrol servisleri ile istenmeyen epostalardan kurtulun

Yüksek Dinamik Kota

Geriye dönük e-postalarınıza ulaşmanın sizin için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Zaman içerisinde kolaylıkla arttırabileceğiniz kota seçenekleri ile ihtiyacınız olan paketi tercih edip istediğiniz zaman depolama alanınızı yükseltebilirsiniz. 1 GB’dan 50 GB’a kadar olan paket seçeneklerimizle artık e-postalarınızı silmek zorunda kalmayacaksınız.

Kurulum ve Taşıma Hizmeti

Kurumsal e-posta hizmetini satın aldığınızda ilk kurulum ve entegrasyonlar size özel tahsis edilen destek personelimiz tarafından yapılır ve hizmetiniz kullanıma hazır bir şekilde size teslim edilir.

Kurumsal E-posta hizmetiniz farklı bir firmada bulunuyorsa tüm taşıma işlemi yine alanında uzman destek ekibimiz tarafından yapılır ve kurumsal e-posta hizmetiniz kullanıma hazır bir şekilde size teslim edilir.

Kolay E-Posta Hesabı Yönetimi

Kolay yönetim ara yüzü ile e-posta hesaplarınızı kolay bir şekilde oluşturabilir, yönlendirme, grup oluşturma gibi işlemleri birkaç tıklamayla halledebilirsiniz. Tamamen son kullanıcı taleplerine göre hazırlanan ara yüzümüz ile çok kolay bir kurumsal e-posta hizmeti yönetim deneyimine sahip olacaksınız.

Sizlerde firmanız için kurumsal mail hizmeti almak isterseniz ekiplerimiz ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.